info

Z uwagi na rosnące zainteresowanie multimedialnymi systemami prezentacji w zakresie prowadzenia lekcji w szkołach, a także wykorzystaniem nowoczesnych technologii prezentacji czy szkoleń w firmach, postanowiliśmy odpowiedzieć na oczekiwania naszych klientów wprowadzając do naszej oferty nowe produkty - tablice interaktywne.

Tablice interaktywne jako znakomite narzędzie do prezentacji treści - znalazły swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jakość i skuteczność przekazu ma pierwszorzędne znaczenie. Właśnie z tego powodu tablice interaktywne zyskały wielką popularność między innymi w:

- szkołach - interaktywna klasa,

- szkołach wyższych,

- firmach szkoleniowych,

- szkołach nauki jazdy,

- działach marketingu,

- w medycynie,

- biurach projektowych, firmach oferujących aranżacje wnętrz.

Tablica interaktywna to urządzenie współpracujące z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który w zależności od technologii, w jakiej wykonano tablicę, może być obsługiwany za pomocą palca lub specjalnego pisaka. Tablice umożliwiają wyświetlanie dowolnej zawartości komputera, np. pliki Microsoft Office, strony www, zdjęcia, filmy w dużym formacie. Jednak najważniejszą jej cechą jest pełna interakcja z użytkownikiem. Użytkownik ma możliwość aktywnego uczestnictwa w prezentacji – poprzez pisanie, notowanie, podkreślanie i zaznaczanie na dowolnej, prezentowanej aplikacji, zdjęciu, grafice filmie itd. Przestaje również być biernym słuchaczem a dzięki temu lepiej i szybciej przyswaja prezentowane treści. Wszystkie, naniesione na tablicę notatki można zapisać rozesłać pocztą e-mail/umieścić na serwerze szkolnym lub wydrukować. Dzięki tym możliwością tablice ogromną popularność uzyskały w szkołach, właśnie z uwagi na pozytywny wpływ na zachowania i przyswajalność wiedzy przez uczniów.

Podtrzymując tradycję wprowadzania do sprzedaży tylko i wyłącznie produktów o wysokiej niezawodności i takich, które nie tylko spełniają oczekiwania naszych klientów, ale również stawiają krok w przyszłość, starannie i rzetelnie dobieraliśmy produkt z dostępnych rozwiązań na rynku multimediów. Z uwagi na bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników tablic zdecydowaliśmy się na sprzedaż produktów firmy Interwrite. Marka Interwrite gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas pracy.

W tablicach interaktywnych Interwrite zastosowano technologię opartą na indukcji elektromagnetycznej pasywnej przez co powierzchnia tablicy nie emituje żadnego promieniowania elektromagnetycznego, urządzeniem służącym do emisji sygnału jest pisak, którego promieniowanie jest całkowicie nieszkodliwe. Sama konstrukcja zastosowana przez Interwrite do budowy tablicy zapewnia także bezpieczeństwo dla użytkownika, a także dla samej tablicy ponieważ nie zawiera ona ruchomych elementów co umożliwia niezawodną pracę i długi okres działania.

Wierzymy, że wkrótce i Państwo podzielą nasze opinie w tym zakresie i dołączą do grupy zadowolonych użytkowników udzielając referencji naszej firmie i produktom, które odpowiedzialnie dystrybuujemy.

© 2012-2017 Biuro Partner  - Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią własność odpowiednich właścicieli. projekt i wykonanie: primel.pl