info

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży biuroserwisowej działającą na terenie zachodniej części województwa wielkopolskiego. Nasza działalność opiera się na zaopatrywaniu firm w urządzenia biurowe, a także materiały eksploatacyjne oraz artykuły biurowe. Dynamiczny rozwój i stale powiększająca się baza towarowa powoduje, że na chwilę obecną jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrzyć Państwa firmę od przysłowiowego spinacza po kserokopiarki i komputery włącznie.

Świadczymy również usługi z zakresu naprawy, przeglądu i konserwacji sprzętu biurowego – zarówno gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. Jakość naszych usług, praktyka oraz profesjonalne podejście do pracy sprawiły, że w krótkim czasie zyskaliśmy zaufanie setek Klientów.

Posiadamy certyfikat autoryzowanego przedstawiciela sieci NASHUATEC.

Liczne szkolenia handlowe i serwisowe naszych pracowników pozawalają zapewnić rzetelną i fachową obsługę naszych Klientów. Doświadczenia zdobyte przez lata pracy stawiają nasz serwis na bardzo wysokim poziomie.

Przyłącz się do grona naszych zadowolonych Klientów.

Ty i Twoja firma możecie w końcu liczyć na fachową obsługę i sumienne zrealizowanie zamówienia na czas.

© 2012-2017 Biuro Partner  - Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią własność odpowiednich właścicieli. projekt i wykonanie: primel.pl